We order our sheet goods in by the bunk/lift, at least 3 a month of 3/4 alone, each bunk hold 34-40 sheets depending on the core. I think they’re bunked by weight.
Pre-finished maple cost me ~140 a sheet, RSWO ~210 a sheet, walnut ~195 a sheet. We also bring in 2 bunks of 1/2 pre-finished maple a month, 1 bunk of 1/2 RSWO, they cost what 3/4 use to cost.
Tom